Hodnocení firmy Stěhování Tavočer s.r.o. – stěhování Praha

*
*
*
*
*
49 hodnocení
Nespokojeny
21.8.2020
*
*
*
*
*

Už nikdy tuto firmu. Při stěhování mi z mista A do mista B nedorazil batoh s obsahem a záhadně vysublimovala finanční hotovost se stribrnymi mincemi ukryta ve skříňce, ktera byla obalena folii. Po nahlášení teto události firmě, světe div se, firma nic nevysetrila.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
agroeg
7.5.2020
*
*
*
*
*

Firmu jsem vyuzila jiz podruhe k uplne spokojenosti, dnes to bylo narocne stehovani, kompletni sluzby na jednicku, mohu jen doprucit. Narovcova

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mirk.slov
29.1.2019
*
*
*
*
*

Stěhovali jsme se ze sídlištního bytu 2 1 do domku za Prahou. Celé jsme to řešili dost narychlo, protože sem byl původně domluvený s kamarádem, co má dodávku, ale necelé dva týdny před dnem D boural a musel sem narychlo shánět firmu. V Tavočeru ale byli velmi vstřícní, časový pres nebyl problém, cenová kalkulace byla zhruba v mezích toho, co jsem očekával a hlavně cenu dodrželi, což dneska u řemeslníků a služeb není zrovna standard. Stěhováci byli profíci a i s cestou (asi 40km) byli za dopoledne hotoví. Můžu jen doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
kooper28
6.9.2018
*
*
*
*
*

Bylo to už mé čtvrté stěhování a třetí s profi firmou a Tavočer z jejich srovnání vychází nejlépe. Cenová kalkulace byla velmi příjemná, až sem měl podezření, že je podstřelená a po stěhování přiletí vyšší účet, ale pletl jsem se, výsledná cena odpovídala kalkulaci. Samotné stěhování bylo bez problémů, stěhováci byli schopní a ochotní a celý to proběhlo hrozně rychle. Fakt spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Sosnova
7.8.2018
*
*
*
*
*

Naprosto profesionální a velmi milí pracovníci. Vrele doporučuji!!! Super!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Tavocer - vyhnete se obloukem
1.7.2018
*
*
*
*
*

Nic horsiho jsem jeste nezazil. Objednan velky nakladak a tri pracovnici. Ctvrty pravovnik doobjednan telefonicky. Realne dorazilo male auto se tremi pracovniky, kam se vesla jen cast veci. Muselo se jet dvakrat a platit druha cesta. Misto 12tis, na ktere byla nabidka, jsem musel zaplatit skoro 17 500. Tuto spolecnost nedoporucuji. Vyhnete se ji obloukem, usetrite si tim hodne problemu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano9 ne0
Saska
25.5.2018
*
*
*
*
*

S touto firmou jsme se stěhovali do zahraničí. Ze stěhování jsem měla opravdu strach, ale vše dopadlo na výbornou. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat firmě za rychlé přestěhování a ušetření mých nervů.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne2
filipo.konrad
29.4.2018
*
*
*
*
*

Po špatných zkušenostech s minulým stěhováním jsme měli celkem obavy zvolit opět stěhovací firmu. Tavočer jsem zvolili podle kladných recenzí na internetu a opravdu nás nezklamali. Vše proběhlo v pořádku, férové a rychlé jednání. Pokud se budeme stěhovat, už víme, na koho se obrátit. Děkujeme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Pavlína
30.3.2018
*
*
*
*
*

S touto stěhovací firmou jsme byli moc spokojeni. Rychlé přestěhování, bez poničení nábytku, pomohli nám i větší nábytek obalit, aby se neponičil. Všem můžeme doporučit. Kvalitní a rychlé služby

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
tomasorsava
18.3.2018
*
*
*
*
*

Já se musel kvůli ukončení nájemní smlouvy a změně majitele domu stěhovat po Praze s dvoupokojovým bytem plus prodejnou průmyslového zboží - obojí bylo v jednom domě. Věděl jsem, že ani s pomocí přátel a zaměstnanců to nezvládneme bez stěhovací firmy a vůbec nelituju. Jelikož jsme demontovali několik větších regálů ze skladu a nábytku, velice nám vyhovovalo, že pak vše rozmístili a znovu smontovali, Jednalo se o firmu Tavočer, chtěl bych jim poděkovat a doporučit...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Přidat hodnocení
  • Dobronická 1257
  • Praha 4 - Kunratice
  • 148 00
  • Sídlíme v areálu společnosti Vimbau. Pro náš dispečink a prodejnu obalových materiálů máme samostatný vjezd z ulice Mílová 1079/4.
  • mapa

Kontaktní osoby